Prey İçin Harika Bir Video Yayınlandı!

Uzun bir süredir Prey nasıl olacak diye bekleyen birçok kişi var. Bethesda, oynanış biçimini içeren ve Prey’in nasıl olduğuyla ilgili bilgi veren uzunca bir video yayınladı.

Prey için çok yeni bir oynanış videosu yayınlanmış bulunmakta artık. Dishonored geliştiricisi Arkane Studios tarafından yapılmış ve Bioshock tarzı atmosferle dikkatleri çeken Prey’in yayınlamış olduğu video tam 35 dakika olarak yayınlandı.

Prey’in 35 Dakikalık Videosu!

Videoda ana karakter olan Morgan’a odaklanıyor ilk olarak. Öncelikle Morgan yatağından kalkıyor ve telefonuna gelen e-postalarını kontrol ediyor. Postaları gördükten hemen sonra da kendini tehlikeli sokaklara atıyor.

Arkane Studios’un oynanış çeşitliliğine bakacak olursak eğer bu başarıları görünüşe göre bu yapıma da yansıyacak gibi duruyor. Yalnız şunu da ifade edelim ki Prey bu halle daha çok Bioshock ve Dishonored’e benziyor.

Eğer Prey’i oynamak istiyorsanız ve şimdilik Prey’e dair detayları görüntüleri görmeden heyecanını yaşamak istiyorsanız videoyu izlemeyebilirsiniz.

Prey’in çıkış tarihi resmi olarak 5 Mayıs 2017 tarihi olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca oyun PC, PS4 ve Xbok One oyun portalları üzerinden satışa sunulacak.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir